Wigilia 2021

/ / AKTUALNOSCI

Dnia 18 grudnia odbyło się coroczne spotkanie wigilijne naszego Koła Studentów i Absolwentów WWSSE w Środzie Wielkopolskiej, które w tym roku miało wyjątkową oprawę. W gronie władz uczelni, wśród przyjaciół i zaproszonych gości spędziliśmy popołudnie w Restauracji Wielkopolanka.

W miłej, świątecznej atmosferze podsumowaliśmy działalność naszego Koła, dzieląc się wspólnie doświadczeniami i spostrzeżeniami. Czas Bożego Narodzenia jest dla nas wyjątkowy i szczególny, nie zabrakło więc rozmów dotyczących bogatej tradycji bożonarodzeniowej pielęgnowanej w naszych rodzinnych domach.

Spotkanie zakończyliśmy wspólnym składaniem życzeń świątecznych i tych na Nowy Rok.