FORGOT YOUR DETAILS?

AKTUALNOŚCI

Zabawa karnawałowa

/ / AKTUALNOSCI

W sobotę 19 lutego 2022 roku punktualnie o godzinie 19:00 w Restauracji „Wielkopolanka” rozpoczęła się zabawa karnawałowa organizowana przez KNSiA – WWSSE w Środzie Wlkp.  Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany po długim i ciężkim okresie trwania pandemii. Przybywających na miejsce gości przywitał opiekun naszego Koła Pan Profesor Przemysław Frąckowiak wraz z przewodniczącą Panią mgr Anetą Kaczmarek.

Swoją obecnością zaszczycili nas wspaniali goście, a wśród nich Pan Profesor Andrzej Moniak wraz z małżonką, Pani mgr Zuzanna Barczak oraz studenci WWSSE w Środzie Wlkp. O oprawę muzyczną zadbał Rock Events – DJ Kamil plus wokal Natalia, którzy sprawili, że goście bawili się do białego rana, a restauracja rozpieszczała nas wspaniałą obsługą i wyśmienitym jedzeniem. Organizatorzy urozmaicili wieczór loterią fantową, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Po zabawie usłyszeliśmy wiele miłych słów od zadowolonych gości. To dowód, że tegoroczna zabawa karnawałowa była bardzo udana. Dziękujemy wszystkim za udział oraz za wspaniałą atmosferę. Wszystko co dobre szybko się kończy… Żegnając się jesteśmy pełni nadziei, że za rok znów się spotkamy.

Copyright © 2023 Koło Naukowe WASE | kn.wase.edu.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.

TOP