Zaproszenie na wykład

/ / AKTUALNOSCI

W imieniu Sekcji Ekonomicznej Koła Naukowego Studentów i Absolwentów WASE zapraszamy na wykład otwarty Piotra Stohnija: „Rola lidera wielopokoleniowego zespołu, rozwój poszczególnych generacji i różne formy mentoringu”.

Spotkanie ma charakter otwarty, serdecznie zapraszamy!

Termin: 15 czerwca 2024 (sobota)
Miejsce: Aula WASE
Godzina: 16:30

W trakcie spotkania odbędzie się promocja książki „Koniec alfabetu” z możliwością zakupu i autografem autora.

Piotr Stohnij, autor książki Koniec alfabetu poświęconej różnorodności pokoleniowej w biznesie. Ekspert w zakresie różnorodności pokoleniowej w biznesie. Działa w obszarach: personalnym, marketingu oraz sprzedaży – w nich prowadzi badania, doradza, szkoli i zarządza działaniami firm swoich klientów. Zrealizował około stu projektów strategicznych dla organizacji z kilkunastu branż, w tym dla tak wymagających, jak oprogramowania, spożywcza, rolnicza, finansowa, wydawnicza czy budowlana. Spędził również kilka tysięcy godzin, prowadząc warsztaty dla menedżerów najwyższego szczebla. Regularnie występuje na konferencjach i wideospotkaniach oraz wypowiada się na łamach magazynów branżowych.