FORGOT YOUR DETAILS?

SEKCJA EKONOMICZNA

Opiekun sekcji
dr hab. inż. Artur Kisiołek, prof. WASE

Artur Kisiołek

„Tak jakoś jest ten świat urządzony, że ludzie uzyskują między 15 a 70 proc. tego, czego się domagają,
a ile dokładnie, zależy od ich odwagi i determinacji. A jak ktoś niczego nie żąda, nie dostaje nic”

Wiktor Osiatyński

Cytat niezwykłego intelektualisty Wiktora Osiatyńskiego nie jest przypadkowy. Osiatyński był człowiekiem o burzliwej biografii, autorem książki i audycji radiowej „Zrozumieć świat”, stawiającym fascynujące pytania, umiejącym pięknie mówić i pięknie słuchać. Jednak istota myśli zawartej w cytacie odnosi się do działania, a ściśle do energii potrzebnej nam ludziom do tego, aby stawać się codziennie i wykraczać poza siebie. Uznałem, że to właściwe motto na dobry początek.

Celem istnienia i funkcjonowania Sekcji Ekonomicznej Koła Naukowego Studentów i Absolwentów WASE jest stworzenie społeczności ludzi, którzy czując się dobrze w swoim gronie, będą szukać odpowiedzi na wiele ważnych i ambitnych pytań. Ze swojej strony podejmuję wyzwanie ukazania czegoś więcej niż horyzont akademickich programów nauczania, w atmosferze delektowania się osiągnięciami współczesnej ekonomii w tym tak bliskiej mi dyscypliny nauk o zarządzaniu i jakości.

Poniżej zamieszczony został Ramowy plan pracy SE na rok akademicki 2023/24, plan ten będzie na bieżąco aktualizowany i modyfikowany stosownie do okoliczności :)

Zapraszam wszystkie chętne osoby, zainteresowane poszerzaniem własnych horyzontów naukowych, samorozwojem i samodoskonaleniem - studentów, a także absolwentów naszej Uczelni do stania się członkiem Sekcji Ekonomicznej Koła Naukowego WASE.

Z poważaniem
dr hab. inż. Artur Kisiołek, prof. WASE – opiekun Sekcji Ekonomicznej KNSiA WASE

Ramowy plan pracy Sekcji Ekonomicznej na rok akademicki 2023/2024

Wydarzenia o charakterze cyklicznym:

- spotkania z ciekawymi ludźmi nauki, kultury, biznesu
- film z ekonomią w tle
- badania naukowe
- wyjazdy studyjne
- akademia samorozwoju
- dobra książka
- inspirujące biografie

Copyright © 2023 Koło Naukowe WASE | kn.wase.edu.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.

TOP