AKADEMICKIE MISTRZOSTWA MENEDŻERSKIE

/ / WYDARZENIA
Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie

Do Akademickich Mistrzostw Menedżerskich zgłosili się studenci naszej uczelni – jeden 3 osobowy zespół studiów magisterskich na Wydziale Ekonomicznym, członkowie Sekcji Ekonomicznej Koła Naukowego.

Gratulujemy im ambicji i życzymy powodzenia 🙂

Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie są:

• przestrzenią, gdzie studenci mogą zyskać praktyczne doświadczenie, które ubogaci ich tworzące się CV
  • aktywnością rozwijającą zainteresowania studentów w zakresie prowadzenia własnego biznesu
  • okazją do zaangażowania studentów w ogólnopolskie wydarzenie
  • szansą na wspieranie inicjatyw proprzedsiębiorczych.

W rywalizacji biorą udział zespoły składające się z 3 studentów. Zespoły wcielają się w role wirtualnych przedsiębiorców i prowadzą swoją firmę. Pula nagród + 20 tys. zł.

Jak wygląda rozgrywka?

Studenci wcielają się rolę właścicieli wirtualnych firm w Branżowej Symulacji Biznesowej „Biuro Podróży” i podejmują realistyczne decyzje menedżerskie. Zarządzają takimi obszarami jak oferta, inwestycje, HR, dostawcy, sprzedaż, marketing czy finanse.

Zaczynają od sesji online z trenerem symulacji. Następnie przez 5 tygodni Zarządzają swoimi wirtualnymi biznesami w tygodniowych okresach decyzyjnych. Po każdej rundzie otrzymują feedback i ulepszają swoje strategie biznesowe.

Więcej informacji na stronie: https://mistrzostwa.revas.pl/amm_sm.