Zaproszenie na pierwsze spotkanie Sekcji Ekonomicznej

/ / AKTUALNOSCI

Zapraszam Państwa na pierwsze spotkanie Sekcji Ekonomicznej KNSiA WASE w dniu 28.10.2023 o godz. 13:30 (do sali B6 za dziekanatem, czas trwania ok 1 godz.). Podczas spotkania omówimy zagadnienia organizacyjne, plan pracy sekcji na najbliższe miesiące, projekt badawczy oraz konferencję organizowaną przez Wydział Ekonomiczny WASE. W załączeniu przesyłam Państwu Ramowy plan pracy Sekcji na rok akademicki 2023/24.

Bardzo proszę o potwierdzenie uczestnictwa ([email protected]), a także o przekazanie tej informacji do wszystkich osób, które byłyby zainteresowane członkostwem w Sekcji Ekonomicznej Koła Naukowego Studentów i Absolwentów WASE.

Do zobaczenia, serdecznie pozdrawiam
dr hab. inż. Artur Kisiołek, prof. WASE – opiekun Sekcji Ekonomicznej KNSiA WASE